Indianapolis Colts

13

Kansas City Chiefs

31

Travis Kelce az első Chiefs játékos, akinek többször is volt a playoff-ban 100+ yard elkapása és a második, aki 100 elkapott yard fölé jutott az Arrowhead stadionban egy playoff meccsen.

Patrick Mahomes az első Chiefs QB, aki Joe Montana (1993) után playoff meccset tud nyerni hazai pályán.

Dee Ford 3. negyedes strip sack-je Andrew Luck-on a 11. volt a szezonban, ami turnover-t eredményezett, ez a legtöbb idén az NFL-ben.

Andrew Luck-ot 3-szor sack-elték a meccsen, míg az előző 4 meccsén összesen 2-szer.

Adam Vinatieri mielőtt kihagyta a 23 yard-os FG-t, 14-14-es mutatóval állt a plyoff-ban a 25 yard vagy annál közelebbről értékesített Field Goal-okkal 1991 óta. Vinatieri volt az egyetlen rúgó, aki soha nem hibázott erről a távolságról FG-t (min. 10 kísérlet).

A Chiefs története során először futott 4 TD-t egy playoff meccsen.

A Colts 2000 óta csupán a 2. csapat a playoff-ban, akik nem tudtak 3. down-os kísérletet megcsinálni. (0-9)

A Super Bowl éra alatt a Chiefs most először fog hazai pályán AFC döntőt játszani.

A Chiefs az első csapat a 2013-as Patriots óta, akik TD passz nélkül és 14 pontnál nagyobb különbséggel nyernek.

Dallas Cowboys

22

Los Angeles Rams

30

C.J. Anderson-nak ebben a szezonban több futott yard-ja van 3 meccsen a Rams-el, (422) mint a Panthers-el 9 meccsen (104).

Todd Gurley az első Rams játékos Eric Dickerson (1984-1986) óta, aki legalább 2 playoff meccsen futott legalább 100 yard-ot.

Sean McVay a legfiatalabb edző az NFL történelmében, aki playoff meccset nyer.

A Cowboys-nak 1995 óta nem sikerült bejutnia a konferencia döntőbe.

A Rams 273 futott yard-ja abszolút frencsájz rekord a playoff-ban.

A Rams 13-1-es mérleggel rendelkezik idén, amikor 28+ pontot szereznek. 1-2 a maradék meccsen.

Todd Gurley és C.J. Anderson mindössze a 4. futópáros az elmúlt 30 évben, akik futottak 100+ yard-ot egy meccsen (C.J. Anderson 123, Todd Gurley 115).

A Cowboys az 1996 december 28-as Minnesota elleni playoff meccs óta most szerzett először TD-t a nyitó drive-ban.

A Rams 50 yardot engedélyezett talajon a Cowboys-nak, amivel beállították a legkevesebb engedett futott yard-ot a playoff-ban az 1984-es wild card meccs óta. Akkor 40 yardon tartották a Giants csapatát, igaz akkor kikaptak 16-13-ra. (Let's Go Giants, a szerk.)

Los Angeles Chargers

28

New England Patriots

41

Tom Brady 8-0-ra áll Philip Rivers ellen karrierje során, playoff-al együtt. (Rivers 9-2-re áll Brady ellen, ami a gyerekek számát illeti)

Philip Rivers 53 snap-ből 28-szor volt nyomás alatt, ez 52.8%, ami a 2. legtöbb idén egy meccsen.

James White beállította Darren Sproles playoff rekordját, ami az egy meccsen szerzett legtöbb elkapás (15).

Philip Rivers maga mögé utasította Dan Fouts-ot a Chargers történtében, a legtöbb passzolt TD-vel a playoff-ban (12).

Sony Michel a 4. újonc, aki 3+ TD-t futott egy playoff meccsen a Superbowl éra alatt.

Julian Edelman megelőzte Reggie Wayne-t a playoff történelmében, ami a legtöbb elkapást illeti. Edelman-nak ezzel 93 elkapása van, első helyen Jerry Rice áll 151-el.

Chargers az első csapat a Superbowl éra alatt, akik 9+ meccset tudtak nyerni idegenben, de SB-t nem az adott szezonban.

A Partiots 498 total yard-ja egy playoff meccsen, a 4. legjobb a frencsájz történelmében.

A Chargers 19 futott yard-ja egy playoff meccsen a 2. legkevesebb a csapat történelmében.

A Belichik-Brady éra-ban a Patriots 13-2-es mérleggel rendelkezik a divízió körben.

Bill Belichek rekordja 7-1 olyan edzőkkel szemben, akik első playoff szezonjukat vívják. Egyetlen veresége az 52. SB-n volt Doug Pederson ellen.

Philadelphia Eagles

14

New Orleans Saints

20

Marshon Lattimore az első Saints játékos Jabari Greer óta (2011 WC), aki 2 interception-t ért el egy playoff meccsen.

Michel Thomas 4. negyedes 9 yardos elkapásával új, egy meccsen szerzett legtöbb elkapott yard playoff rekordját állított fel a Saints történelmében. (149)

Drew Brees lett a 7., Kurt Warner-el egyetemben a legtöbb passzolt TD-vel a playoff történetében (31).

Big Dick Nick csatlakozott Kordel Stewart-hoz és Freeman McNeil-hez, akik playoff karrierjük alatt sikerült TD-t szerezni futásból, passzolásból illetve elkapásból a Superbowl éra alatt.

Drew Brees az első QB Aaron Rodgers 2009-es Wild Card meccse óta, aki INT-t dob a meccs első játékából.

A Saints 5-ből 4 harmadik kísérletet teljesített 10+ yard-ról, ami a legtöbb a 2014-es Cowboys Wild Card meccs óta egy playoff meccsen.

A Saints 3. negyedes 18 játékból és 92 yard-ból álló, valamint 11 perc 20 másodperces TD drive-ja a leghosszabb egy playoff meccsen az 1970-es ligaegyesülés óta.

A Saints 6-0-ás hazai playoff mérleggel rendelkezik 2006 óta (Payton-Brees éra).

Drew Brees az egyetlen olyan irányító az 1970-es ligaegyesülés óta, aki 6 hazai playoff meccset tudott nyerni és soha nem kapott ki.