2020.10.07

1. Chiefs (4-0) 0

4ik évben kezdenek 4-0-ával, vajon ki tudja megállítani Mahomesékat?

2. Packers (4-0) 0

Tonyan 5 TD-je 4 meccsen pont ugyanannyi, mint amit Jimmy Graham szerzett 2 teljes idény alatt.....

3. Ravens (3-1) 0

Nem kellett nagyon megerőltetni magukat Washingtonban, egy percig nem volt kérdés, ki nyeri a meccset.

4. Seahawks (4-0) 0

Nehezebben a vártnál, de a védelemnek köszönhetően behúzták a Miami ellenei találkozót.

5. Titans (3-0) +1

Több játékos pozitív COVID tesztje miatt, előbb jött a pihenőhét.

6. Bills (4-0) +1

Végre egy futónak is sikerült TD-t szereznie.

7. Steelers (3-0) +1

Tennessee-i megbetegedések miatt ők is a vártnál korábban pihennek.

8. Buccaneers (3-1) +2

Tomnak már régen volt 6 passzolt TD-s meccse... kár, hogy az egyik pick six volt.

9. Colts (3-1) +4

Ha Hilton végre visszanyerné a formáját a csapat még esélyessé is válhatna.

10. Rams (3-1) +1

Ezzel a játékkal New Yorkon kívül sehol sem tudnának meccset nyerni.

11. Browns (3-1) +7

A Cowboys ellen 49 pontot szerezni eddig nem volt rossz ómen. Mayfieldék készülhetnek a SuperBowlra?

12. Bears (3-1) -4

A Colts rúgója, Blankenship, egymaga több pontot szerzett a Medvéknél.

13. 49ers (2-2) -8

A csapat elvesztette a Kórház Kupát, de legalább senki nem sérült meg!!!

14. Patriots (2-2) -2

Sajnos Newton visszatéréséig CamPecc van a csapatnak...

15. Saints (2-2) -1

A meccse elején még érezhető volt rajtuk az előző két vereség hatása, de aztán magukra találtak, és a futópárosnak hála (3 futott TD), újra győztek.

16. Cardinals (2-2) -1

Meg sem állunk 6-0-ig... persze, persze.

17. Raiders (2-2) -1

Kiderült, hogy a Halálcsillag sem bevehetetlen :(

18. Eagles (1-2-1) +9

A legnagyobb Philly szurkolók sem hallottak még a meccset hozó játékosokról.

19. Vikings (1-3) +1

Meglett az idei első győzelem végre. Ez lökést adhat végre a csapatnak?

20. Chargers (1-3) -3

Justin Herbert nem játszott rosszul (290 yard, 3 TD), de a 4. negyedben eladott labdája eldöntötte a meccset.

21. Cowboys (1-3) -2

Prescott 500 yard fölött passzolt, de mivel a védelem nem tudta tartani OBJ-t visszaestek a csoport második helyére.

22. Panthers (2-2) +3

Mióta nincs McAffrey, a többiek összekapták magukat, és begyűjtöttek 2 győzelmet.

23. Jaguars (1-3) -1

Úgy gondolják, hogy az első meccsen letudták a 0-16 elkerülését, több meccset már nem is kell nyerni.

24. Football Team (1-3) -1

Szép számmal szereztek yardokat, csak keveset váltottak pontokra.

25. Dolphins (1-3) -1

Sokszor eljutottak pontszerzés közelébe, de nem sikerült eleget TD-re váltani a győzelemhez (1 TD és 5 FG)

26. Bengals (1-2-1) +3

Bengalsnak úgy tűnik hiányzott az előszezon, és 4 meccs alatt kezd összeállni a játékuk.

27. Broncos (1-3) +3

Rypien győzelemmel mutatkozott be kezdőként, de az igazi nyerő páros Melvin Gordon (107 yard, 2 TD) és Tim Patrick (113 yard, 1 TD) voltak.

28. Lions (1-3) -2

Mi lenne, ha a Detroitnak sikerülne egyszer 10+ pontos előnyből nyernie?

29. Texans (0-4) -8

Most már esélyesebbek az 1/1-re mint a PlayOffra.

30. Falcons (0-4) -2

A jó hír a Sólymok számára, hogy most legalább megnyerték az utolsó negyedet.

31. Giants (0-4) 0

Az első negyedben nem sikerült előre haladni passzokkal, de a végére csak összejött.

32. Jets (0-4) 0