Power Ranking Week 5 (2019-20)

2019.10.10

01. Patriots (5-0) 0

Egy félidőn keresztül szenvedett az offense, de a második félidőben hengereltek. Csütörtökön a mumus következik, de a hazai pálya mellettük szól.

02. Chiefs (4-1) 0

Meglepő vereség otthon a Coltstól. A támadójáték nem működött. Hétvégén javíthatnak a Texans ellen.

03. Packers (4-1) +1

Sikerült javítani a Cowboyok ellen. Következő MNF-en fontos csoportmeccs következik a Lions ellen.

04. Seahawks (4-1) +1

Nagy diadal a Rams elleni siker. A Browns ellen ők az esélyesek, nem engedhetnek ki, nagy versenyfutás várható a 49ers-szel és a Rams-szel.

05. Saints (4-1) +2

Brees hiányában sem hibáznak, és a következő meccs sem tűnik megnyerhetetlennek.

06. 49ers (4-0) +7

Nem tudnak hibázni, még ha a játékuk nem is megy mindig gördülékenyen, de nem októberben kell csúcsformában lenni.

07. Rams (3-2) -4

A Rams is felült a hullámvasútra...

08. Ravens (3-2) +1

...a Ravens mellé? Ők most felfelé tartanak.

09. Bears (3-2) -1

A Macik egyre jobban játszanak, nekik is sikerült csere QB-val győzni. London is coming...

10. Vikings (3-2) 0

Visszatértek a győztes útra, de a Sasok ellen nehezebb lesz folytatni a szériát.

11. Texans (3-2) 0

Szoros versenyfutás lesz ez a szezon a Colts-cal, és a következő forduló nem nekik kedvez.

12. Colts (3-2) 0

Nagy győzelmet arattak a Chiefs ellen, most jöhet a pihenő.

13. Cowboys (3-2) -8

Az utóbbi hetekben nagyot esett vissza a Cowboys játéka. Nagy lesz még a harc az NFC East-ben.

14. Eagles (3-2) +1

A Jets ellen kötelező volt a győzelem. A Vikingek ellen nehezebb dolguk lesz.

15. Bills (4-1) +1

Egyértelműen a Bills esélyes egy Wild Card helyre az AFC-ben, 1-2 Pats botlás után még többre is...

16. Lions (2-1-1) +1

Rest day...

17. Panthers (3-2) +6

Pont gazdag meccsen lettek Minshew borbélya.

18. Raiders (3-2) +3

Izgalmas meccsen nyertek a Macik ellen Londonfalván.

19. Chargers (2-3) -5

Kikapni a Blonkosztol hazai pályán szép mutatvány.

20. Jaguars (2-3) -2

Végletekig izgalmas meccsen majdnem összejött a Minshew varázslat.

21. Titans (2-3) -2

Santos nem hiszem hogy élve hagyta el az öltözőt.

22. Browns (2-3) -2

Kisiklott a bandwagon egy szakadék szélén.

23. Steelers (1-4) -1

Lassan nem marad egy épkézláb irányító.

24. Giants (2-3) 0

Végre a védelem is hozta a formáját, ....JAAAAA NEM!!!

25. Buccaneers (2-3) +1

Nem tudták a múlt heti formát átmeneti. Ha akarnak még vmit, akkor ezen változtatni kell.

26. Falcons (1-4) -1

Az Atlanta rohadtul keresi a 3 évvel ezelőtti formáját.

27. Broncos (1-4) 0

Szép győzelem a villámosok otthonába. Vajon képesek lesznek megpatkózni másokat is?

28. Cardinals (1-3-1) 0

Jupiiii, végre lett egy kinkeserves győzelem a liga egyik legrosszabb csapata ellen. Well done.

29. Redskins (0-5) 0

A 3. irányító se váltotta meg a világot, igaz a Pats ellen nem is volt esélyük.

30. Bengals (0-5) 0