Tampa Bay Buccaneers

20

Carolina Panthers

14

Cam Newtonnak ez volt a 4. meccse zsinórban passzolt TD nélkül. Ez karrierje leghosszabb sorozata.

A Buccaneers az ellenfél snapjeinek 63%-ánál hívott blitzet, ez a legtöbb 2016 óta.

Először a klub történelmében, a Panthers 0-2-vel kezdte a szezont, mindkét hazai meccset elveszítve.

Mike Evansnak ez az első meccse az eddig lejátszott 11-ből, amikor több mint 100 yardot ért el a Panthers ellen.

Greg Olsen 110 yardos produkciója a Tampa Bay ellen az ő legjobbja volt, a 2017-es szezon 15. játékhete óta.

Chris Godwin mindkét kategóriában karriercsúcsot jelentő 8 elkapással és 121 elkapott yarddal zárta a mérkőzést.

Jameis Winston véget vetett 12 meccses idegenbeli nyeretlenségi sorozatának, ami a leghosszabb sorozat volt az NFL-ben.

2016 óta az NFC South csapatai ellen a Panthers mérlege 6 győzelem és 13 vereség az utolsó 19 meccsen.

Greg Olsen megelőzve két Hall of Famer TE-et, az 5. helyre lépett elő a minden idők legtöbb elkapott yard kategóriájában.

Cam Newtonnak ez volt még sorozatban a 8. elveszített meccse kezdőként, a 2018-as szezon 10. játékhete óta.

Dallas Cowboys

31

Washington Redskins

21

Dak Prescott az első két meccsen szerzett 7 TD passza holtversenyben a legtöbb a klub történelmében.

Ő lett az első Cowboys játékos, aki a tavalyi szezont is beleértve 3 meccsen is passzolt legalább 250 yardot és 3 TD-t.

A Cowboys 5-0-ás mérleggel rendelkezik a Redskins ellen, amikor Elliottnak legalább 20 labdaérintése van.

Dak Prescottnak a Redskins ellen van a legtöbb győzelme (6-1).

A Cowboysnak ez volt zsinórban a 6. megnyert meccse NFC East csapat ellen, ami a legtöbb 1998-1999 óta, amikor 10-et sikerült nyerniük.

A Redskins viszont 6 meccset veszített zsinórban NFC East csapattal szemben.

2017 óta a Redskins nem nyert meccset (0-8), amikor 100 vagy annál több yardot engedtek az ellenfél futójának. Elliott ezen a meccsen 111 yardot futott.

Jason Witten lett a 3. Cowboys játékos akinek 70 vagy annál több TD-ja van, Dez Bryant és Bob Hayes mellett.

Dak Prescottnak 169 passzkísérlete volt INT nélkül, egészen az első negyedig, amikor sikerült eladnia a labdát.

Adrian Peterson megelőzve a Hall of Famer Jim Brownt (106), az 5. helyre lépett elő a legtöbb futott TD kategóriában.

A Redskins az első csapat a Super Bowl érában, akik 40-nél több pontot, 500-nál több yardot szereztek labdaeladás nélkül és mégis 0-2-vel kezdik az idényt.

Kansas City Chiefs

28

Oakland Raiders

10

A Chiefs pont nélküli első negyede azt jelentette, hogy 23 meccs után nem szereztek pontot egy negyedben. A 22 meccses sorozat volt holtversenyben a legtöbb 1930 óta.

A Super Bowl érában Patrick Mahomesnak ez volt a 12. meccse (holtversenyben a Hall of Famer Kurt Warnerrel), amikor 300 vagy annál több yardot passzolt karrierje első 20 meccse alatt.

2014 óta Patrick Mahomes az első olyan játékos aki egy negyed alatt 4 TD-t szerzett, akkor Aaron Rodgers csinált ilyet.

A Chiefs és a Raiders 118 összecsapása alatt most fordult elő először, hogy egyik csapat sem szerzett pontot egy félidőnyi játék alatt.

A Chiefs 23 egymást követő meccsen szerzett legalább 25 pontot. Ez a leghosszabb sorozat jelenleg az NFL-ben.

Demarcus Robinsonnak, karrierje során először (50 meccs) lett 100+ elkapott yardja és 2 TD-ja egy meccsen.

Derek Carr zsinórban a második meccsén ad 7 különböző elkapónak sikeres passzt.

Patrick Mahomes már 3-0-ára áll a Raiders ellen. (10 TD, 1 INT)

A Chiefs a legutóbbi 4 Raiders elleni összecsapásán mindig szerzett legalább 3 sacket.

Philadelphia Eagles

20

Atlanta Falcons

24

Julio Jonesnak ez volt a 6. meccse zsinórban az Eagles ellen, amikor legalább 100 yardot szerzett. Ez holtversenyben a leghosszabb sorozat egy csapat ellen a Super Bowl érában.

Roddy White-ot (10,863) megelőzve Julio Jonesnak van a legtöbb elkapott yardja a Falcons történelmében.

Desmond Trufant 2 INT-t mutatott be az Eagles ellen, előtte összesen volt neki ennyi 2 szezon alatt.

Az Eagles defensenek a 2017-es szezon 11. játékhete óta először volt olyan meccse, amikor legalább 3 INT-t szereztek.

A 2016-os szezon 15. játékhete óta Carson Wentz most szerzett ismét futott TD-t.

Julio Jonesnak ez volt zsinórban a 6. meccse TD elkapással, ami a leghosszabb aktív sorozat az NFL-ben.

Matt Ryannek is ez volt a 6. meccse zsinórban, amikor legalább 2 TD-t szerzett, ez a leghosszabb sorozata 2015-2016 óta.

Carson Wentz 6/16-os mutatóval és 47 passzolt yarddal, valamint 2 INT-el zárta az első félidőt. Ez az első amikor legalább két eladott labdája és kevesebb, mint 50 passzolt yardja volt egy félidő alatt

Calvin Ridley-nek 12 elkapott TD-ja van karrierje 18 mérkőzése alatt. (utolsó 4 meccsén mindig szerzett legalább 1-et).

Matt Ryan 300. passzolt TD-ja azt jelenti, hogy a 11. helyre lépett elő, a Hall of Famer John Elway mellé az NFL történelmében.

Cleveland Browns

23

New York Jets

3

A Jets zsinórban 26 meccsen nem szerzett TD-t a nyitó driveban.

Myles Garrett az első Browns játékos akinek egymást követő meccseken van legalább egy sackje. Utoljára ez 2001-ben Jamir Millernek sikerült.

Ő lett szintén az első Browns játékos Paul Kruger 2014-es, 8. játékhete óta, aki 3 vagy annál több sacket jegyzett egy meccsen.

Baker Mayfieldnek 15 meccsen van passzolt TD-ja zsinórban karrierje kezdete óta. Ez holtversenyben a 2. leghosszabb sorozat, amióta egyesült a két liga.

Le'Veon Bell az első Jets futó, akinek 90 vagy annál több scrimmage yardja van egymást követő meccseken. Utoljára ez Bilal Powellnek sikerült 2016-ban a 14. és 15. játékhéten.

Myles Garrettnek 2+ sackje van az első 3 meccse mindegyikén a Jets ellen. Ez holtversenyben a 2. leghosszabb sorozat olyan játékostól, egy csapat ellen, akik így kezdik karrierjüket.

Odell Beckham Jr. 89 yardos TD elkapása volt a csapat leghosszabbja 2013 óta, amikor is Josh Gordon szerzett egy 95 yardos TD-t Brandon Weedentől.

A Jetsnek -13 passzolt yardja volt az első félidőben. Ez a legkevesebb az első félidőben 1996 óta.

Luke Falk a második olyan irányító Tom Brady óta, akit szintén a 199. helyen draftoltak, valamint a második szezonjában, a 2. játékhéten egy sérült irányító helyett lép pályára, valamint a 3. játékhéten kezdőként.

1998-ban fordult elő utoljára az, hogy a Jets 0-2-vel kezdett és pozitív mérleggel zárta a szezont (12-4).