A 2000-es szezon óta (Keenan McCardell, 284), DJ Chark Jr. az első olyan Jaguars játékos, akinek a legtöbb elkapott yardja van (277) az első 3 játékhét után.

Marcus Mariotát 17-szer sackelték idén. 2002 óta ez a legtöbb 3 játékhét alatt

A legutolsó 4 hazai csütörtök esti rangadóját megnyerte a Jaguars.

Calais Campbellnek zsinórban ez a 2. szezonja, amikor a 3. játékhéten legalább 2 sacket elért.

Leonard Fournette-nek a 2017-es szezon 6. játékhete óta, a 4. negyedes 69 yardos futása volt az első, amikor 30 vagy annál több yardot fut.

Josh Lambo hazai pályán már 31 sikeres field goalt szerzett egyhuzamban.

Derrick Henry karrierje során 25 TD-t futott és ebből 7-et a Jaguars ellen.

Gardner Minshew II csak az 5. olyan Jaguars irányító, aki 2 vagy annál több TD-t szerez az első negyedben.

Byron Leftwitch után, Gardner Minshew II az első olyan Jaguars irányító, aki az első három meccse mindegyikén szerzett TD-t.

Atlanta Falcons

24

Indianapolis Colts

27

A Colts 93 yardos első negyedes driveja, ami Zach Pascal TD elkapásával zárult, volt a leghosszabb TD drive a 2017-es szezon 3. játékhete óta, és akkor is Brissett volt az irányító.

Jacoby Brissett mindössze a 3. Colts irányító, akinek az első 3 játékhéten volt legalább 2 olyan meccse, ahol legalább 115-ös passer ratingje volt. Peyton Manning és Johhny Unitas a másik kettő ilyen irányító.

Matt Ryannek lett a 9. legtöbb sikeres passza az NFL történelmében, megelőzve a Hall of Famer John Elway-t.

Matt Ryannek 2016 óta ez volt a 11. meccse (2. legtöbb azóta), amikor legalább 300 yardot passzol és minimum 3 TD-t szerez.

Austin Hooper lett az első olyan Falcons TE, Tony Gonzalez óta (2013-as szezon, 4. játékhét), aki 2 TD-t szerzett egy meccsen.

Jacoby Brissettnek ez volt az első meccse a 2017-es szezon 17. játékhete óta, amikor legalább 200 yardot passzolt.

Julio Jonesnak ez volt zsinórban a 7. meccse TD elkapással, ami a leghosszabb sorozat az NFL-ben.

Marlon Mack 7 meccsen 7 futott TD-t szerzett a 2018-as szezon 14. játékhete óta, ennél csak Derrick Henry-nek van több.

Matt Ryannek ez volt a 7. meccse zsinórban amikor legalább 2 TD-t szerez. Szintén a leghosszabb sorozat a ligában.

Julio Jones karrierje alatt 3-szor játszott a Colts ellen és mindegyik meccsén legalább 100 elkapott yard fölött zárt.

T.Y.Hilton idén mind a 4 TD-ját a Red Zoneból kapta.

Matt Ryan 2. negyedes interceptionje már a 6. volt idén. Tavaly összesen volt neki 7.

Matt Ryannek, a tavalyi szezont is beleértve, ez volt a 4. meccse zsinórban, amikor legalább 300 yardot passzol, legalább 2 TD-t szerez és legalább egyszer eladja a labdát. Ez a leghosszabb sorozat jelenleg az NFL-ben.

New York Giants

32

Tampa Bay Buccaneers

31

Evan Engramnak ebben a szezonban már most van 2 olyan meccse a 3-ból, amikor legalább 100 elkapott yardot és 1 TD-t szerez. Ezelőtt karrierje 26 meccse alatt ez egyszer nem sikerült neki.

Mike Evans már 5 TD-t szerzett a Giants ellen 4 meccs alatt.

Daniel Jones az első Giants játékos a Super Bowl érában, aki egy meccsen legalább 2 TD fut és szintén legalább ennyit passzol is. Sőt, Jones az első játékos az NFL történetében, aki 300 yardot, 2 TD-t passzol, és 2 TD-t fut. Mindezt élete első meccsén kezdőként.

A Giants 18 pontot ledolgozva nyerte meg a meccsét, ami a legtöbb az 1970-es szezon 9. játékhete óta a csapat történelmében.

Shaquil Barrettnek több sackje van idén (8), mint 19 csapatnak az NFL-ben.

Mike Evans az első játékos Andre Johnson (2013) óta, aki egy félidő alatt legalább 140 yardot és legalább 3 TD-t szerez.

A Buccaneers 2018 óta a 6. olyan meccsüket veszítik el, amikor 450 vagy annál több yardot szereznek egy meccsen.

A Giants védelem a 3. negyedben a 4. sackjét szerezte a meccsen, előtte összesen volt nekik 3 két meccsen.

Jameis Winstonnak és Mike Evansnak van a legtöbb iranyító és elkapó által elért TD-ja (26) a csapat történelmében.

Los Angeles Rams

20

Cleveland Browns

13

Torry Holt 2003-as teljesítménye óta Cooper Kupp az első olyan Rams játékos, akinek egy mecssen legalább 11 elkapása és 2 TD-ja van.

Jared Goff 6-1-el áll olyan irányítókkal szemben, akiket a legelső helyen draftoltak.

A Sean McVay érában Jared Goff még nem kapott ki alapszakasz meccsen Amerikai főcsoportos csapattól. Mérlege 9-0.

Baker Mayfield mérlege viszont 1-6 olyan csapatok ellen, akiknek a mérlege 50%-os vagy annál jobb a meccset megelőzőleg.

A Browns 1978-as megállapítása óta 5 vasárnap esti meccset játszott hazai pályán, amiből mind az 5-öt elveszítette.

Cooper Kuppnak karrierje során először van két egymást követő meccse, amikor legalább 100 elkapott yardal rendelkezik.

Baker Mayfield 2 yardos TD passza Demetrius Harrisnek a 3. negyedben volt az első passzolt TD idén, amit a Rams engedett.

Baker Mayfieldnek már zsinórban 16 meccsen van TD passza. Legalább 1950 óta ez a leghosszabb sorozat olyan játékostól akik így kezdik a karrierjüket.

A Ramsnek mindössze 3 pontja volt az első félidőben. Ez a legkevesebb az első félidőben 2017 óta, a Sean McVay éra alatt.

Odell Beckham Jr-nak már 60 olyan meccse van zsinórban, amikor legalább 3 elkapása van a meccsen. Ez a 3. leghosszabb sorozat az NFL-ben.

1982 óta mindössze 5 játékosnak van több sackje karrierjük első 30 meccse alatt mint Myles 26.5 sackje. (Aldon Smith, Shawne Merriman, Von Miller, a HOF Reggie White és a szintén HOF Derrick Thomas)

Chicago Bears

31

Washington Redskins

15

Montez Sweatnek megvan karrierje első sackje az NFL-ben. Montez az első olyan játékos az egyetemi bajnokság Power 5 konferenciájából, aki 10 vagy annál több sacket szerzett 2 egymást követő szezonban a Mississippi State-nél.

A 2003-as szezon 16. játékhete óta most először győzte le a Bears a Redskinst.

A 2014-es szezon 8. játékhete óta nem nyert hétfő esti rangadót a Redskins.

2018 óta Mitchell Trubisky mérlege 13-1, amikor a csapat nem engedélyez 23 pontnál többet az ellenfelének, és 0-3 amikor igen.

Terry McLaurin az első újonc játékos 1970 óta, akinek legalább 5 elkapása és legalább 1 TD-ja volt első 3 meccse mindegyikén.

Case Keenumnak idén az első 3 meccse mindegyikén volt legalább 2 TD passza.

Allen Robinson II-nek a 7. meccse volt zsinórban amikor legalább 7-szer keresték a labdával. 2015 óta ez a leghosszabb sorozat.

A Next Gen Stats szerint, Mitchell Trubisky Taylor Gabrielnek adott 2. negyedes 36 yardos sikeres TD passzára 10.6% esély volt. Ez a legkevesebb idén.

Taylor Gabrielnek az elmúlt 35 meccsén volt 3 TD elkapása, ez most egyetlen félidő alatt sikerült neki.

A futó Tarik Cohennek zsinórban 35 meccsen van legalább egy elkapása.

Ha Ha Clinton-Dix interception visszahordása TD-ra az első negyedben volt karrierje elsője a Redskins ellen. Tavaly 9 meccset játszott a Skins színeiben.

Allen Robinson II-nek 59 meccse van zsinórban elkapással. Ez a 3. leghosszabb sorozat olyan játékosok között, akik így kezdik a karrierjüket.

A Bears védelem zsinórban 7 meccsen (tavalyi szezont is beleértve) nem engedélyezett 20 vagy annál több pontot az ellenfeleinek. 2005 óta ez a leghosszabb sorozat a csapat történelmében.