Los Angeles Rams

29

Seattle Seahawks

30

Russel Wilsonnak ez volt az első meccse az eddig 5-ből a Rams ellen, amikor 200 vagy annál több yardot passzol.

Cooper Kuppnak zsinórban 4 meccsén van 100 vagy annál több elkapott yardja, ez a leghosszabb aktív sorozat az NFL-ben

Russel Wilsonnak 156 passzkísérlete van labdaeladás nélkül. Ez a legjobb szezonkezdése karrierje alatt.

Jared Goff 4. negyedes interceptionje volt a Rams 9. labdaeladása az utolsó 3 meccsen. Az egész szezont tekintve, 23 csapatnak van ennél kevesebb.

DK Metcalfnek már 7-szer nem sikerült elkapnia a labdát a Red Zoneba, idén ez a legtöbb az NFL-ben.

Jared Goff megelőzte Sam Bradfordot (11,065) a legtöbb passzolt yard kategóriában, ezzel a 7. helyre lépett elő a Rams történelmében.

Todd Gurley II-nek a 3. negyedes 1 yardos TD-ja a 9. volt az utolsó 3 idegenbeli meccsén a Seahawks ellen.

Russel Wilsonnak az utolsó 3 meccse mindegyikén legalább 3 passzolt TD-ja van a Rams ellen.

Russel Wilsont 2012 óta 56-szor sackelte a Rams. Ez a legtöbb bármelyik irányítót vesszük alapul bármelyik csapat ellen.

A Next Gen Stats szerint Tyler Lockett 13 yardos sikeres TD elkapására 6.7% esély volt. Ez a legkevesebb 2017 óta.

Tyler Lockett megelőzte a 7. helyen álló Sam McCullomot (21) a legtöbb elkapott TD kategóriában a Seahawks történelmében.

Atlanta Falcons

32

Houston Texans

53

Will Fuller V a 3. Texans játékos a klub történelmében, aki egy meccsen legalább 200 yardot elért. (Andre Johnson, DeAndre Hopkins)

Az Atlanta történelmében ez volt a 2. olyan meccs, amikor az ellenfél irányítójának tökéletes passer ratingje lett. (158.3)

Deshaun Watson irányítása alatt a Texans már két meccsen szerzett 50 vagy annál több pontot. 2002 és 2016 között ez egyszer sem sikerült nekik.

A Falcons ellen zsinórban 3 meccsen szereztek az ellenfél irányítói legalább 20 fantasy pontot. (Watson, Mariota, Brissett)

Deshaun Watsonnak ebben a szezonban már 3 olyan meccse van, amikor legalább 3 TD-t passzol. 2018-ban mindössze egy ilyen meccse volt.

Ka'imi Fairbairnnek a 2. legtöbb értékesített mezőnygólja van a Texans történelmében, megelőzve Randy Bullockot (61).

Deshaun Watson a 7. játékos az NFL történelmében, aki első 28 meccsén legalább 7000 yardot passzol karrierje alatt.

A Falcons zsinórban 6 meccsen engedélyezett 20 vagy annál több pontot az ellenfeleinek.

Devonta Freeman 9 yardos TD elkapása a 2. negyedben az első volt a 2017-es szezon 17. játékhete óta. 2015 és 2017 között Freeman Todd Gurley-vel egyetemben a legtöbb TD-t szerezte az NFL-ben.

Matt Ryan az első 5 olyan játékos között van az NFL történelmében, aki a szezon első 5 meccse mindegyikén legalább 300 yardot passzol. Eddig a fordulóig csak 3-an voltak. (Warner, Young, P. Manning, Mahomes)

Green Bay Packers

34

Dallas Cowboys

24

Aaron Jones utolsó 4 meccsén 8 TD-t szerzett, ebből 4-et a Cowboys ellen.

Dak Prescottnak először volt sikertelen passza a 3. negyedben idén, előtte 29 próbálkozásából mind a 29-et elkapták.

A Packers történelmében most fordult elő először, hogy úgy szereznek legalább 34 pontot, hogy nem szereznek passzolt TD-t.

A Cowboys lett a 3. olyan csapat a Super Bowl érában, akik összesen legalább 560 yardot szereznek, de 25 pontnál kevesebbet. A másik két csapat is elvesztette a meccsét.

A Packers először nyert meg olyan meccset a Super Bowl érában, amikor ellenfele legalább 200 yarddal többet szerezett nála. Eddig 0-37-1 volt a mérlegük.

Aaron Jones az első Packers játékos az 1999-es szezon 17. játékhete óta (Dorsey Lebens), aki legalább 4 futott TD-t szerez egy meccsen.

A Packers a múlt héten nem jegyzett sacket illetve nem szerzett labdát az ellenfelétől. Most a Cowboys ellen 3-at is sikerült mindegyikből.

Aaron Rodgers mérlege 3-1 Dak Prescott ellen. (rájátszást is beleértve)

Dak Prescottnak 2016 óta 10 passzolt TD-ja van, ami 50 yard vagy annál hosszabbra sikeredett. Ez a 2. legtöbb az NFL-ben.

Amari Cooper lett a 40. olyan játékos az NFL történelmében, aki karrierje első 5 szezonja alatt elért legalább 300 elkapást és 30 TD-t.

Amari Cooper mióta a Cowboyshoz került (2018, 9. játékhét), a 11 elkapott TD-jából 6 minimum 20 yardos távolságból érkezett.

A Cowboys idén először nem szerzett TD-t a második félidő első drive-ja alatt.

A meccs 3. negyedében Za'Darius Smith szerezte a Packers 3. sackjét. A Cowboys az előző 4 meccsén engedélyezett összesen 3 sacket az ellenfeleinek.

Indianapolis Colts

19

Kansas City Chiefs

13

A 2015-ös szezon 4. játékhete óta, a Colts most nyer először meccset úgy, hogy mindössze 1 támadó TD-t szerez.

Patrick Mahomes az első 5 olyan játékos között van az NFL történelmében, aki a szezon első 5 meccse mindegyikén legalább 300 yardot passzol. Eddig a fordulóig csak 3-an voltak. (Warner, Young, P. Manning, Ryan)

A Kansas idén 3 futónak engedélyezett legalább 100 yardot, ez a legtöbb az NFL-ben a Miami és az Arizona mellett.

Travis Kelce az egyetlen olyan TE idén az NFL-ben, akit idén minden meccsén legalább 8-szor kerestek a labdával.

A Chiefs 77-15-ös pontkülönbséggel áll idén a 2. negyedben.

A Next Gen Stats szerint 2018 óta Patrick Mahomesnak 15 olyan TD passza van, amikor futva passzolja azt (min. 8mph). Nincs másik olyan irányító az NFL-ben akinek 10-nél több lenne.

Byron Pringle a 2. negyedben szerzett egy 27 yardos TD-t. Ez a 27 elkapott yard önmagában több, mint amit karrierje 4 addigi meccse alatt elkapott, az ugyanis összesen 20 yard.

Jacoby Brissett első negyedes 1 yardos TD futása volt az első futott TD-ja a 2017-es szezon 15. játékhete óta.

A Coltsnak az 1997-es szezon 15. játékhete óta (egy évvel azelőtt, hogy ledraftolták Peyton Manninget), most volt az első olyan nem hosszabbításos meccse, amikor 45-ször próbálkoztak futással.

Cleveland Browns

3

San Francisco 49ers

31

A 49ers az egyetlen olyan csapat az NFL-ben, akik nem engedélyeztek futott TD-t.

Jimmy Garoppolonak zsinórban 11 meccsen van passzolt TD-ja. Ez a leghosszabb aktív sorozat az NFL-ben.

2010 óra JimmyG az 5. irányító, aki hétfő esti rangadót nyer a 49ers-nek. Ez holtversenyben a legtöbb ez idő alatt.

Az 1999-es szezon 12-14. játékhete óta, a 49ers-nek először van zsinórban 3 héten 430, vagy annál több yardja egy meccsen.

Nick Chubb az első játékos idén, aki legalább 75 yardot fut a 49ers ellen.

George Kittle-nek idén először volt 60 vagy annál több elkapott yardja.

A Browns idén a 4. olyan TD-t engedélyezi, amit Tight End szerez. Ez holtversenyben a 2. legtöbb az NFL-ben idén.

A 49ers eddig minden meccsén szerezett TD-t a második félidő első driveja alatt.

A 49ers az egyik olyan csapat az 5 közül idén, akik minden meccsükön legalább 20 pontot szereznek.

K'Waun Williams 2. negyedes interceptionje volt a 49ers 10. labdaszerzése az utolsó 4 meccsükön idén. 2018-ban összesen volt nekik 7.

Baker Mayfieldnek már zsinórban 6. meccsén van legalább egy interceptionje. Ez a leghosszabb aktív sorozat az NFL-ben.

A Next Gen Stats szerint Matt Breida 22.3 mph sebességet ért el a 83 yardos TD futása alatt. Ez a legnagyobb sebesség amit labdával futva értek el az elmúlt 2 szezonban.

Jimmy Garoppolo mérlege 10 győzelem és 2 vereség (.833), amióta a 49ers kezdő irányítója 2017 óta. Ez a legjobb győzelem-vereség mutató az NFL-ben ez idő alatt, olyan irányítók között, akik minimum 10 meccsen kezdtek.