Indianapolis Colts

21

Houston Texans

7

Marlon Mack az első futó, akinek több mint 100 yardot engedélyezett ideén a Texans, Mack a 148 futott yardja egy meccsen playoff rekord a Colts történelmében.

Az utolsó 5 szezonban csak két TE-nek van 14+ elkapott TD-je egy szezonba, beleértve a playoff-ot, ők pedig Rob Gronkowski (2014, 2015) és Eric Ebron (2018).

Deshaun Watson-t 62-szer sack-elték idén, amivel beállította a legtöbbet sack-elt irányítót, aki be is jutott a playoff-ba a Superbowl éra alatt.

2000 óta azok a csapatok, akik 21+ ponttal vezetettek 57 alkalommal meg is nyerték a meccset és mindössze 3 csapat veszített.

A Texans 276 futott yardot engedélyezett az első félidőben, ez a legtöbb az idei szezonban.

A Colt a 3. csapat a Super Bowl érában aki 1-5-ös kezdés után bejutott a playoff-ba, míg a Texans a 6. csapat aki 0-3-as kezdés után ezt megcsinálta.

Seattle Seahawks

22

Dallas Cowboys

24

Dak Prescott az első a Cowboys történelmében, aki passzolt és futott TD-t a playoff-ban.

Russel Wilson karrierje során szerzett 19 futott TD-je (beleértve a playoff-ot is) a 2. legtöbb egy irányítótól mióta draftolták az NFL-be 2012-ben.

Ezekiel Elliot a 2. félidei 44 yardos futásánál elérte a 21.27 MPH-t, (34.23 KMH) ami az idei leggyorsabb futása volt, valamint a 123 scrimmage yard-ja is karrierje legjobbja az első felidő alatt.

Tyler Lockett 66 yardos 2. negyedes produkciója a 9. olyan negyed volt karrierje során, ahol legalább 50 yardot kapott el, ezzel 5. az NFL történetében.

Russel Wilson-nak -8 passzolt yard-ja volt az első negyedben, ez volt az első alkalom a karrierjében, amikor negatív yarddalt zárt egy negyedet.

A Cowboys idén 10-0-ás mérleggel áll miután vezetnek a felidőben és szintén 10-0-val, amikor szereznek legalább 20 pontot, 2016 óta meg 22-4-re amikor Eliott legalább 90 yard-ot fut.

A Seahawks-nak 6 RedZone INT-je van idén, ami a legtöbb a ligában.

A Cowboys 34. playoff győzelmével utolérte a Green Bay Packers-t és a New England Patriots-ot az örökranglista 2. helyén, az első helyen a Pittsburgh Steelers áll 35-el.

Los Angeles Chargers

23

Baltimore Ravens

17

Philip Rivers tökéletes mérleggel rendelkezik a Wild Card körben karrierje során (4-0).

Lamar Jackson-nak több eladott labdája volt (2 fumble, 1 INT) az első félidőben mint sikeres passza (2)

Lamar Jackson 15-ször veszített labdát idén (ebből 3-at csak ezen a meccsen), a 12 labdavesztés az alapszakaszban pedig a legtöbb a franchise (ejtsd: frencsájz) történetében bármelyik posztot is nézzük.

Michael Badgley 5 sikeres field goal-ja playoff rekord a Chargers történelmében,

Justin Tucker karrierje során először hibázott FG-t a playoff-ban. Tucker 1 volt a 6 rúgó közül, akik nem hibáztak FG-t a palyoff-ban (min. 8 kísérlet).

A Ravens támadósora 69 yardot hozott össze az első félidőben, ami a legkevesebb a csapat történelmében ami a playoff-ot illeti.

Philadelphia Eagles

16

Chicago Bears

15

Nick Foles kezdőként veretlen a december- február időszakban, amikor teljes meccset játszik az elmúlt két szezonban (9-0). Foles utolsó 7 meccsén (beleértve a playoff-ot) volt legalább 1 labdaeladása, ami karrierje leghosszabb sorozata.

Dallas Goedert a 2. Eagles újonc TE aki TD-t szerzett a playoff-ban, a másik Zach Ertz. (2013-ban a Saints ellen).

Trubisky 22 yardos 4. negyedes Go-Ahead TD-je Allen Robinson-nak az első az 1946-os NFL döntő óta (Sid Luckman, WR) a Bears tőrténetében.

Az Eagles második félidei 13,5-es pont átlaga az 5. legjobb az NFL-be.

A Bears védelme idén 13-szor tartotta az ellenfelet (beleértve a playoff-ot is) 7 pont alatt az első félidőben, a legtöbbször az NFL történetében.

A Bears 30 total yard-ja az 1. negyedben a legkevesebb 2017 óta, amikor a 15. játékhéten 20-10-re kikaptak a Lions-tól.